Illegal Dumping La Kaydiiyey

2801 Stanton St Berkeley CA 94702, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8973302

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

25 jeer

Xaafadda:

South Berkeley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000813452

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.