Missed Trash Pickup La Kaydiiyey

31 Follen St Cambridge, MA, 02138, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8997780

Submitted To:

Cambridge, MA

Category:

Missed Trash Pickup

Arkay:

15 jeer

Xaafadda:

Neighborhood 9

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

pickup printer for electronics recycling


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.