shovel request driveway, stairs La Kaydiiyey

18 Beaver Avenue north arlington, New Jersey Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

905515

Submitted To:

#Snowcrew

Category:

Shovel Request

Arkay:

81 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://neighborsforneighbors.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

I am 83 and I have been doing my own shoveling but I think I could use help with this one. My driveway and my front steps mostly need it.

sidoo kale waydiiyey...
S. What do you need help shoveling?
J. Driveway

Arrimaha Dhaw

  • La qiray Joseph Porcelli (Professional Neighbor) (Isticmaale Diiwaangashan)

  • karen (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Joseph Porcelli (Professional Neighbor) (Isticmaale Diiwaangashan)

  • karen zaros (Martida)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.