Other Issues not noted above La Kaydiiyey

938 North Blount Street Raleigh, NC 27604, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1020

Bixi Aqoonsiga:

907302

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Other Issues not noted above

Arkay:

267 jeer

Xaafadda:

Mordecai

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

odor

Sharraxaadda

Sewer gas smell is surrounding the building with a horrible stench.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.