Junk, Rubbish and Refuse La Kaydiiyey

149 16th St Nw Mason City, IA 50401, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9082380

Submitted To:

Mason City

Category:

Junk, Rubbish and Refuse

Arkay:

63 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Pile of junk in this driveway gets bigger every week.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on private property?
J. yes

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.