Curbside - Regular Trash/Recycling Collection La Kaydiiyey

64 Crown Street Westfield, MA, 01085, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9176907

Submitted To:

Westfield, MA

Category:

Curbside - Regular Trash/Recycling Collection

Arkay:

27 jeer

Xaafadda:

Westfield

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Caller claims, wheel is broken on her recycling bin at curb on 01/12/2021

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of collection issue?
J. Barrel (New/Repair/Replace)

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.