Tree Issue La Kaydiiyey

19 Pleasant St Westfield MA 01085, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9213400

Submitted To:

Westfield, MA

Category:

Tree Issue

Arkay:

26 jeer

Xaafadda:

Westfield

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree

Sharraxaadda

TWO BIG stumps
Please remive

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the issue on private or public property?
J. Public
S. Does the issue effect public safety?
J. No
S. What type of tree issue is being reported?
J. Stump

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.