Tree Issue La Kaydiiyey

25 Pleasant St Westfield MA 01085, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9213410

Submitted To:

Westfield, MA

Category:

Tree Issue

Arkay:

12 jeer

Xaafadda:

Westfield

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, trash

Sharraxaadda

Please remove stump
Pearl St side

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the issue on private or public property?
J. Public
S. Does the issue effect public safety?
J. No
S. What type of tree issue is being reported?
J. Stump

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.