Curbside - Inappropriate Materials La Kaydiiyey

Meadow St & Hanover St Westfield, MA, 01085, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9216303

Submitted To:

Westfield, MA

Category:

Curbside - Inappropriate Materials

Arkay:

30 jeer

Xaafadda:

Westfield

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

dispatch claims received a call that a mattress was disposed on the river walk; near Hanover St

sidoo kale waydiiyey...
S. Material Type
J. Furniture

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.