105-107 Otis Street Curb Cut Review La Kaydiiyey

107 Otis Street Cambridge, MA, 02141, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9281210

Submitted To:

Cambridge, MA

Category:

Other

Arkay:

71 jeer

Xaafadda:

East Cambridge

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, bridge

Sharraxaadda

Illegal curb cut between 105 & 107 Otis Street. Resident placed non-cambridge issues "no parking" sign on non-conforming driveway/curb cut.


8 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.