Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

82 Phelps Street Fitchburg, MA, 01420, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

9394675

Submitted To:

Fitchburg, MA

Category:

Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup

Arkay:

91 jeer

Xaafadda:

Fitchburg

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this for Trash, Recycling, Yard Waste, or More than One
J. Trash
S. Was your entire street missed or just your address alone?
J. Just my address
S. Please describe what items were missed:
J. Trash bin

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.