Other Street Issue La Kaydiiyey

261 California Dr Burlingame 94010, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9431999

Submitted To:

City of Burlingame

Category:

Other Street Issue

Arkay:

28 jeer

Xaafadda:

Burlingame

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

6877

Sharraxaadda

This utility box has been hit, damaged, cracked and leaning. Could fall on someone or otherwise be an electrical hazard.


6 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.