Rodents or Other Pests La Kaydiiyey

18 Emerson St Medford MA 02155, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9517611

Submitted To:

City of Medford

Category:

Rodents or Other Pests

Arkay:

45 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Rodents destroyed the wiring of our car, $9,000 damage. We see them running in the streets all the time. When will the City help?

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of animal sighting
J. 20 Emerson St
S. What time was the sighting?
J. March 10th 2021

5 Faallada

  • Medford, MA (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Allison - Health Dept. (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Allison - Health Dept. (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Allison - Health Dept. (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Allison - Health Dept. (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.