Tree Pruning Request La Kaydiiyey

426 Salem Street Medford, MA, 02155, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

9677078

Submitted To:

City of Medford

Category:

Tree Pruning Request

Arkay:

23 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, tree

Sharraxaadda

Two trees need to be prunned. Shop owner is requesting trees to be pruned so that she can put up a sign.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the address?
J. 426 Salem St.
S. Is the tree on public or private property?
J. Public
S. Other - please be as descriptive as possible.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.