Street Lamp La Kaydiiyey

89–101 Broad St Middletown CT 06457, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

9771718

Submitted To:

Street Lamps

Category:

Street Lamp

Arkay:

50 jeer

Xaafadda:

Middletown

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

Streetlight fixture not working.
Pole 268 A Second streetlight fixture on pole that
Faces middle oak

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Problem
J. Light Out
S. MN Number
J. 268

1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.