Illegal Dumping La Kaydiiyey

10100-10198 Royal Ann St Oakland, CA 94603, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

997897

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

47 jeer

Xaafadda:

North Stonehurst

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

509348

Sharraxaadda

Brown couch on the corner of 101st and royal Ann


2 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.