Tree issues La Kaydiiyey

Beacon Street Everett, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1041304

Submitted To:

Everett, MA

Category:

Tree Issue - Other

Arkay:

522 jeer

Xaafadda:

Everett

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.cityofeverett.com

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, sidewalk

Sharraxaadda

Section of tree broken off, blocking sidewalk on Beacon Street


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.