Pothole La Kaydiiyey

136-170 Adams Street Westborough, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1062065

Submitted To:

Town of Westborough

Category:

Pothole

Arkay:

622 jeer

Xaafadda:

Westborough

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

When will the section of Adams Street between Appleseed Drive and Ruggles Street be repaved?

sidoo kale waydiiyey...
S. Description
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.