Garbage La Kaydiiyey

1043 Heinz Ave Berkeley, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1287225

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Other

Arkay:

172 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000213507

Sharraxaadda

Thanks to the ggarbage truck. The street looks like a trash


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.