Illegal Dumping La Kaydiiyey

2754-2798 Ontario Road Northwest Washington, DC 20009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

1681086

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

127 jeer

Xaafadda:

Adams Morgan

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

15-00136138

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.