Recycling Collection - Missed La Kaydiiyey

139 Thomas St Nw Washington, DC 20001, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3124334

Submitted To:

DC 311

Category:

Recycling Collection - Missed

Arkay:

96 jeer

Xaafadda:

Bloomingdale

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

16-00877586

Sharraxaadda

The Recycling was not picked up yesterday for our entire alley


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.