Debris In Street - Non Tree La Kaydiiyey

264 Parker Street Newton, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3426734

Submitted To:

City of Newton

Category:

Debris In Street - Non Tree

Arkay:

523 jeer

Xaafadda:

Newton

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W227159-051917

Taag gareeyey:

tree, trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Mayor's Newsletter
J. No
S. Green Bin Newsletter
J. No
S. CW_Result of Request
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.