Illegal Dumping La Kaydiiyey

1529 1st St Nw Washington, DC 20001, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3705192

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

87 jeer

Xaafadda:

Shaw

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

17-00517644

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

We scheduled a pick up for an old couch but it was moved by someone and is now sitting in parking spot in the alley on the unit block between Bates and Q st. Located near the west end of the alley.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.