Street or Sidewalk Cleaning La Kaydiiyey

1101 Howard St San Francisco, CA 94103, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3925061

Submitted To:

SF311

Category:

Street or Sidewalk Cleaning

Arkay:

129 jeer

Xaafadda:

South Of Market

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

8343147

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

Location is on the south side of the building on 8th street. Human feces

sidoo kale waydiiyey...
S. Object
J. Human / Animal Waste

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.