Street or Sidewalk Cleaning La Kaydiiyey

713-715 Clementina St San Francisco Ca 94103 United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4072175

Submitted To:

SF311

Category:

Street or Sidewalk Cleaning

Arkay:

172 jeer

Xaafadda:

South Of Market

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

8559537

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

Human feces between cars.

sidoo kale waydiiyey...
S. Object
J. Human / Animal Waste

5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.