Alley Clearing La Kaydiiyey

4955 Emerson Ave S Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 250

Bixi Aqoonsiga:

4221726

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Alley Clearing

Arkay:

145 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.stpete.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, trash

Sharraxaadda

Large amounts of debris and litter piled outside of designated collection unit.

sidoo kale waydiiyey...
S. What needs to be cleared from the alley?
J. Litter in alley, Larger dumped items in alley (ie. furniture)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.