Illegal dumping La Kaydiiyey

229 Wood Ave Hyde Park, MA 02136, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4463764

Submitted To:

Boston 311

Category:

Other

Arkay:

42 jeer

Xaafadda:

Hyde Park

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

101002481911

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Neighbor who lives in Lewiston dumped compost bag in front of my gate. Trash guys did not pick up


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.