Street Lights La Kaydiiyey

16 Martin St Cumberland, RI 02864, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4518009

Submitted To:

Town of Cumberland

Category:

Street Lights

Arkay:

242 jeer

Xaafadda:

Cumberland

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

pole 11 is always on


Arrimaha Dhaw

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.