City Trees and Park Maintenance La Kaydiiyey

264 3rd Ave. Decatur, Georgia Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 195

Bixi Aqoonsiga:

5700754

Submitted To:

City of Decatur

Category:

City Trees and Park Maintenance

Arkay:

41 jeer

Xaafadda:

Decatur

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.decaturga.com

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, sidewalk, road safety

Sharraxaadda

Large tree branch fell blocking sidewalk and driveways. Immediate need of removal for safety concerns.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.