Illegal Use La Kaydiiyey

3211 Carmel Valley Dr Missouri City, TX, 77459, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

5716309

Submitted To:

Missouri City

Category:

Animal Control

Arkay:

90 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

odor, noise complaint

Sharraxaadda

Livestock in back yard creating noise around the clock and there are so many that the smell is now horrific.

sidoo kale waydiiyey...
S. Describe Illegal Use
J. Domestic animals are the only animals allowed in the community and the HOA has sent letters that have been ignored

  • Paul McKeever (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Paul McKeever (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Paul McKeever (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Jonel (Isticmaale Diiwaangashan)

  • T. Goffney (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • T. Goffney (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay T. Goffney (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.