Inoperable Motor Vehicle La Kaydiiyey

1019 N Rhode Island Ave Mason City, IA, 50401, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6003413

Submitted To:

Mason City

Category:

Inoperable Motor Vehicle

Arkay:

25 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

blue caprice and green station wagon with no license plate sitting side by side in driveway

sidoo kale waydiiyey...
S. Is it on private property?
J. Yes
S. Is it on a public right-of-way?
J. No

1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.