Dead Animal Removal - Road/ROW La Kaydiiyey

2747 Ne Meriden Rd Topeka, KS, 66617, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6672426

Submitted To:

Shawnee County

Category:

Dead Animal Removal - Road/ROW

Arkay:

22 jeer

Xaafadda:

Shawnee County

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

613

Taag gareeyey:

roadkill

Sharraxaadda

Dead skunk in front of 2747 NE Meriden Rd - call from Sheriff's office.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.