Illegal Graffiti La Kaydiiyey

1650 Vfw Pkwy Boston 02132, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7157762

Submitted To:

Boston 311

Category:

Illegal Graffiti

Arkay:

22 jeer

Xaafadda:

West Roxbury

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

101003148357

Taag gareeyey:

graffiti

Sharraxaadda

Graffiti in Mcdonalds parking lot

sidoo kale waydiiyey...
S. Offensive
J. No
S. Object
J. Building

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.