Other - City Issues La Kaydiiyey

6 Greenway Rd Salem 01970, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7574377

Submitted To:

City of Salem

Category:

Other - City Issues

Arkay:

23 jeer

Xaafadda:

City of Salem

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Parking ban for street sweeping while most of Salem is forced to be home??? Is this really appropriate considering what is going on??


2 Faallada

  • La qiray Foreman - DPS (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Department of Public Services (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.