Illegal Dumping La Kaydiiyey

2180 Virginia St Berkeley CA 94709, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7996385

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

26 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000775651

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

Garbage dumped on public sidewalk across from 1710 Walnut.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.