Street Light La Kaydiiyey

50 Midwood Ter Madison Boro, NJ, 07940, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

9170235

Submitted To:

Borough of Madison

Category:

Street Light

Arkay:

32 jeer

Xaafadda:

Madison

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the problem with this streetlight?
J. Burnt Out
S. Please describe your issue, including location:
J. Light is burnt out

Arrimaha Dhaw

3 Faallada

  • Madison, NJ (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Madison Utility Department (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Madison Utility Department (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.