Other City Request La Kaydiiyey

Dollar Tree 1011 Water St, Fitchburg, MA, 01420, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

11617910

Submitted To:

Fitchburg, MA

Category:

Other City Request

Arkay:

182 jeer

Xaafadda:

Fitchburg

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Can the City of Fitchburg fine this Dollar Tree for not picking up the trash? Their trash cans are ALWAYS overflowing littering Water Street.

sidoo kale waydiiyey...
S. Issue:
J. trash cans overflow
S. Description
J. Water Street is being littered with trash from the Dollar Tree on Water street. It's sickening.

2 Faalladas

  • Trevor Bonilla (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Trevor Bonilla (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.