Illegal Dumping La Kaydiiyey

601-631 Kenilworth Terrace Northeast Washington, District of Columbia Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1413435

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

173 jeer

Xaafadda:

Deanwood

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

14-00337845

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

A bag full of garbage has been left here. Was likely left by one of the RVs that continuously parks in this area.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.