Street light out La Kaydiiyey

2250 N Flores Dr Tucson, AZ Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

1478486

Submitted To:

City of Tucson

Category:

Streetlight Issues

Arkay:

689 jeer

Xaafadda:

El Cortez

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

The street light in front of 2250 N Flores Dr has been out for over a month


2 Faallada

  • CS (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City Manager's Office (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.