Sanitation Enforcement La Kaydiiyey

3115 14th Street Northwest Washington, DC 20010, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1726710

Submitted To:

DC 311

Category:

Sanitation Enforcement

Arkay:

222 jeer

Xaafadda:

Columbia Heights

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

15-00156970

Sharraxaadda

Trash everywhere in triangle area. This is a daily problem throughout Columbia Heights that needs daily clean-up AND litter enforcement with litter police imposing fines on those caught littering.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.