Litter La Kaydiiyey

4215 E Fairmount St Tucson, AZ 85712, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

209610

Submitted To:

City of Tucson

Category:

Litter

Arkay:

1166 jeer

Xaafadda:

Midtown

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.