Illegal Dumping La Kaydiiyey

226 N St Nw Washington, DC 20001, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 10440

Bixi Aqoonsiga:

2197459

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

400 jeer

Xaafadda:

Shaw

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

16-00387629

Sharraxaadda

Ugly snow crusted couch


  • La qiray DC 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay DC 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.