Illegal Dumping La Kaydiiyey

3004 Brookdale Ave Oakland, CA 94602, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2281255

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

354 jeer

Xaafadda:

School

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

638713

Sharraxaadda

Moving out dumping?


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.