Nuisance Wildlife La Kaydiiyey

Lyman Ave Medford, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2901407

Submitted To:

City of Medford

Category:

Nuisance Wildlife

Arkay:

740 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Caller needs assistance with wildlife in area of property.

sidoo kale waydiiyey...
S. Link: http://www.mass.gov/eea/agencies/dfg/dfw/fish-wildlife-plants/pac-agents-districts.html PAC agent Link: http://www.mass.gov/eea/agencies/dfg/dfw/fish-wildlife-plants/problem-animal-control-pac-agents-northeast-district.html
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

3 Faallada

  • City of Medford (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Patrick Hogan - ACO (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Patrick Hogan - ACO (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.