Illegal Dumping La Kaydiiyey

1458 85th Ave Oakland, CA 94621, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 3565

Bixi Aqoonsiga:

3341125

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

367 jeer

Xaafadda:

Webster

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

725691

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Huge dumping


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.