Illegal Dump Sites La Kaydiiyey

Alfrd Brush Ford Park Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3636277

Submitted To:

City of Detroit

Category:

Illegal Dump Sites

Arkay:

15 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the dumping occurring on private property?
J. No
S. Is this a vacant structure or vacant lot?
J. No
S. What type of materials have been dumped?
J. Branches and wood
S. Where is the debris located on the property?
J. Rear yard

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.