Damaged sidewalks La Kaydiiyey

166 Montague Street Danville, VA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 275

Bixi Aqoonsiga:

4931555

Submitted To:

City of Danville

Category:

Damaged sidewalks

Arkay:

109 jeer

Xaafadda:

Danville

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.danville-va.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

155996

Taag gareeyey:

pothole, sidewalk

Sharraxaadda

A sinkhole is forming under the sidewalk. A crew came and filled it with sand but with all of the recent rain, most of the sand has washed away.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.