Dumpster blocks traffic La Kaydiiyey

Ricardo Way Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

5157316

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Traffic Issue

Arkay:

24 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

traffic, trash

Sharraxaadda

Is it necessary to have the dumpster protrude into the street, blocking traffic and visibility to pedestrians? Could move into driveway. Ongoing issue for many months

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the issue?
J. Other

  • La xidhay Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.