Parking Enforcement La Kaydiiyey

1864 Park Road Northwest Washington, DC 20010, United States of America Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5351862

Submitted To:

DC 311

Category:

Parking Enforcement

Arkay:

228 jeer

Xaafadda:

Mount Pleasant

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

19-00064341

Taag gareeyey:

traffic

Sharraxaadda

This car must be towed. It has been left dangerously blocking safe alley access and creating an imminent traffic hazard. It has been parked illegally for 1 week


5 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • jonesmd (Isticmaale Diiwaangashan)

  • abuelojack (Isticmaale Diiwaangashan)

  • RJ (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.