Garbage Containers La Kaydiiyey

208 Eighth St San Francisco 94103, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7452646

Submitted To:

SF311

Category:

Garbage Containers

Arkay:

22 jeer

Xaafadda:

South Of Market

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

12113960

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Overflowing garbage cans

sidoo kale waydiiyey...
S. Nature of Request
J. Overflowing Public Garbage Can

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.